»

09/04/13 Blogi (0)
 09/04/13 Test (0)

Projektid 2015

Keskkonnahariduslikud programmid Võrumaa ja Põlvamaa põhikoolide õpilastele 2015

KIK toel sügisel 2015 jätkuvad õppeprogrammid (lingid lisamisel)

Põlvamaa koolide programmide toimumisaja valiku link: PÕLVAMAA
Põlvamaa sõitude sõiduinfo: PÕLVAMAA TABEL
Nimekirja leht Põlvamaa .pdf
Nimekirja leht Põlvamaa .doc

Võrumaa koolide programmide toimumisaja valiku link: VÕRUMAA
Võrumaa sõitude sõiduinfo: VÕRUMAA TABEL
Nimekirja leht Võrumaa .pdf
Nimekirja leht Võrumaa .doc

Programmide valik on tehtud kevadel ning sügiseks on vaja leida vaid sobiv kuupäev.
Programmide pakkujatel on kirja pandud kuupäevad, mil on võimalik nende juures programmidel osaleda. Valige kuupäev siin ning andke oma valikust teada registreerimisvormil või info@looduskool.ee (kindlasti kirjutage, kes te olete – kool, klass ning soovitud kuupäev).
Vaikimisi on programmidel algusajaks 10:00, kui soovite mõnd teist algusaega, andke sellest märku.
Kui teil pole meeles, kuhu soovisite minna, siis selle info leiate ülaltoodud sõiduinfo tabelist. Sügisel meeldetuletuskirju ei saabu.

Õppeprogrammide läbiviijate kontaktid.

Kõikides küsimustes pöörduda info@looduskool.ee

Projekti info:

Taotlejad: Võrumaa Omavalitsuste Liit ja Põlvamaa Omavalitsuste Liit

Rahastab: KIK

2015

Projektide eesmärk: Pakkuda Võrumaa ja Põlvamaa põhikoolide õpilastele võimalust osaleda keskkonnahariduslikel õppeprogrammidel, läbi mille on õpilastel võimalus tundma õppida ökoloogilist tasakaalu ning kujundada õpilaste keskkonnasäästlike tarbimisharjumusi. Lisaks pakub käesolev projekt võimalust saada tuttavaks oma kodukandiga. Programmidel saadud teadmisi on võimalik kasutada nii koolis õpitava täiendamiseks kui üldise keskkonnateadlikkuse tõstmiseks.Projekt pakub mitmeid erinevaid keskkonnahariduslikke programme, mille vahel saab õpetaja valida sobiva.

Sel korral on võimalus kasutada transpordiraha kuni 300 eurot ühe sõidu kohta või käies kahel väljasõidul 150.- sõidu kohta. Programmide läbiviimise periood on pikem, need toimuvad kevadel ja sügisel 2015. Nagu eelmiselgi aastal toimub transporditeenusele riigihange ja seepärast pole võimalik kasutada koolide oma transporti, kõik sõidud tellitakse hanke võitnud firmalt.

Sihtgrupp: Võrumaa ja Põlvamaa põhikoolide õpilased.